Om oss

Siden den spede begynnelse i 2014 har vi i Showlab bidratt til gjennomføringen av konserter, eventer og andre type arrangementer verden over. Fra å være en liten gjeng freelancere under samme fane har vi utviklet oss til å bli et fullverdig produksjonsselskap som kan bidra i alle ledd av et show. Vi er opptatt av å gjøre det bedre for hver gang, det er derfor vi kaller det 'stage enhancement'.

 

Uansett om du trenger hjelp på, av, under eller bak scenen er vi der for deg, det eneste du må gjøre selv er å arrangere eller opptre.

I tillegg er vi stolt forhandler av det ypperste markedet har å by på av In-Ear monitoring og andre lure produkter. Ta en tur innom
nettbutikken vår for å se hva salgsavdelingen har å by på!


Lurer du på hva vi driver med i ny og ne? Sjekk ut instagram og facebook, det er der det skjer!

Screenshot 2020-10-04 at 11.34.10.png
Screenshot 2020-10-04 at 12.28.34.png
Screenshot 2020-10-04 at 11.44.37.png
FS+3.jpg

Idé

Rival-Sons-Copenhagen-2019-017.jpg

Planlegging

thumbnail_image001.png

Gjennomføring

Helt fra det aller første frøet er sådd er det ting vi kan bidra med på veien fra idé til virkelighet. Vi har lang erfaring fra alle stadiene av en produksjon og gode forutsetninger for å hjelpe ditt prosjekt ut av startblokken.

Det er mye som må gjøres før salslyset slukkes og publikum retter oppmerksomheten mot scenen. Vi vet hva som må planlegges og hvordan det skal gjøres. Vi kan bidra med alt fra  budsjettering, tekniske løsninger, preproduksjon og mye mer.

Nå skjer det! Etter mange timer med forberedelser skal endelig resultatet vises frem. Her er vi virkelig i vårt ess. Etter utallige timer bak, foran, under, over og på scenen i både det store inn- og utland vet vi nøyaktig hva som skal til for en vellykket avvikling.

Våre ansatte

showlab2016_130.jpg
black.jpeg

Stefan Dombek
produksjon

stefan@showlab.no

prikker.tiff

Stefan

Oliver.jpg
black.jpeg

Oliver Hoås Myrvang
produksjon

oliver@showlab.no

prikker.tiff

Oliver

 showlabjan18_038-3 MCO.jpg
black.jpeg

Marte Celina Oftedal
produksjon

marte@showlab.no

prikker.tiff

Marte

showlab2018_308_edited.png
black.jpeg

Espen A. Husby
lyd

espen@showlab.no

prikker.tiff

Espen

showlab2016_704.jpg
black.jpeg

Morten Thobro
 produksjon

morten@showlab.no

prikker.tiff

Morten

showlab2018_227.jpg
black.jpeg

Henriette Aaberge
produksjon

henriette@showlab.no

prikker.tiff

Henriette

showlab2016_414-2.jpg
black.jpeg

Daniel Kolstad-Gimle
lys

daniel@showlab.no

prikker.tiff

Daniel

Showlab_Jonas_edited.png
black.jpeg

Jonas Vikanes Alfhei
lyd

jonas@showlab.no

prikker.tiff

Jonas

 showlabjan18_258c.jpg
black.jpeg

Jørgen Tønseth
salg

jorgen@showlab.no

prikker.tiff

Jørgen

Showlab_Bjørnar_edited_edited.jpg
black.jpeg

Bjørnar Hopland
lyd

bjornar@showlab.no

prikker.tiff

Bjørnar

showlab2016_220.jpg
black.jpeg

Nicolai Benz
lys / produksjon

nico@showlab.no

prikker.tiff

Nicolai